חיפוש
  • Golan Yossifon

קמפיין חדש לחשיפת האיים האקזוטיים והחופים הקסומים של הפיליפינים

משרד התיירות של הפיליפינים נערך לקראת חזרת התיירות לארץ האיים הקסומה ויוצא בקמפיין חדש לחשיפת האיים האקזוטיים והחופים הקסומים של הפיליפינים, שזוכים בפרסים רבים והוקרה עולמית.


בין החופים הבולטים בפיליפינים ניתן למצוא את האי בנטיאן בסבו (Bantayan island) ובו חופים לבנים ואתרי תיירות אקולוגיים. בין האטרקציות התיירותיות: איילנד הופינג (דילוג בין איים), שיט קיאקים, צלילות ואפילו צניחה חופשית. האי קלנגמן (Kalanggaman Island) בפרובינציית לייטה נחשב לפנינה מיוחדת בארץ האיים. את האי המרהיב ביופיו מקיפה רצועת חוף עם מים צלולים וחולות לבנים. פנינה נוספת היא החוף הנסתר באל נידו שבפאלאוואן (El Nido), שבו צוקים בולטים, סלעי גיר ומים בצבעי טורקיז. מדובר בחוף שהוא גן עדן נסתר שרק מחכה שיגלו אותו.

יעד מדהים נוסף הוא חוף הסוכר בנגרוס אוקסידנטל. השקיעות בחוף זה מרהיבות. הוא מזמין אליו צוללים רבים.בפרובינציית קמיגין, שנחשבת למרכז ההרפתקאות של הפיליפינים, מומלץ לבקר באי Mantigue. האי ידוע כאי טרופי שמפורסם בקרב צוללנים. האי מפורסם בין השאר בזכות צב הים הקרני המצוי בו, שנחשב לקטן בצבי הים וכן שפע של אלמוגים, "דגי צפרדע" וכרישים. האי שיארגאו נחשב לבירת גלישת הגלים של הפיליפינים והוא משך אליו טרום הקורונה גולשי גלים רבים מישראל. אי אקזוטי מרהיב נוסף ברשימה הוא האי Calaguas, שבו לצד צלילה ושחייה ניתן לעשות טרקים מרהיבים. התמונה באדיבות: DOT