חיפוש

משרד התיירות של הפיליפינים יקיים ב-19 עד 21 למרץ 2021 את יריד הצלילה העולמי ((PHIDEX על גבי פלטפורמ

הפיליפינים נחשבת למעצמה עולמית בתחום הצלילה ויש בה אתרי צלילה מהנודעים והמובילים בעולם

בין התאריכים 19 עד 21 למרץ 2021 תתקיים תערוכת הצלילה העולמית ((PHIDEX, שאותה מארגן משרד התיירות של הפיליפינים (PDOT).

האקספו יתקיים על גבי פלטפורמה וירטואלית. ישתתפו בו סיטונאים ומפעילי תיירות מרחבי העולם, שמתמחים בתחום הצלילה; אתרי צלילה בפיליפינים, בתי ספר ומרכזים לצלילה, צלמים מקצועיים תת-ימיים, ארגוני תיירות בינלאומיים ועיתונאים ובלוגרים מרחבי העולם. התערוכה מהווה נקודת מפגש עולמית למשפיענים ומקבלי החלטות בתחום הצלילה מרחבי העולם. בין המשתתפים בתערוכה יהיו גם מדענים ימיים ואנשי שימור ימי שיוחלו להחליף רעיונות, חוויות ורשמים.

בתערוכה יתקיימו פגישות B2B בהשתתפות סיטונאי תיירות מרחבי העולם וספקים מהפיליפינים, שמתמחים בתחום הצלילה. זאת, כדי ליצור שיתופי פעולה. במסגרת התערוכה יתקיים פאנל מיוחד בהשתתפות מומחים שיעסוק בין השאר בנושאים הבאים: תיירות צלילה בת קיימא, שימור ימי, סרטים תת-ימיים ועוד.

פיליפינים ידועה כמעצמת צלילה עולמית. יש בה שוניות אלמוגים יפהפיות ודגה עשירה והיא מתאימה לכל סוגי הצוללים ולחובבי השנירקול. איי הפיליפינים נמצאים באזור משולש האלמוגים, אחד מבתי הגידול התת-ימיים המגוונים ביותר בעולם. יש בה כ-574 מינים של אלמוגים וכ-1400 מינים של דגי שונית אלמוגים. באי קורון למשל ניתן לחזות באוניות הטבועות והמרשימות ממלחמת העולם השנייה. מספר גבוה של כלי שייט יפניים טובעו באי במהלך מלחמת העולם השנייה. האי בוהול, שידוע בזכות "גבעות השוקולד" שלו וקופי הטרסייר – נחשב לאחד מאתרי הצלילה הידועים בפיליפינים. שונית טובטהה, המוגנת כפארק לאומי על ידי אונסק"ו, נחשבת לאחד מאתרי הצלילה הטובים בעולם ואחת השוניות היפות ביותר בעולם עם להקות ענק של דגים. השונית נמצאת 150 ק"מ דרום מזרחית לפוארטו פרינססה, עיר הבירה של האי פאלאוואן. שונית מרהיבה נוספת היא Apo Reef במצר מינדורו עם מבחר ענק של חיים תת-ימיים. יעד מדהים נוסף הוא אתר מלפאסקווה, מצפון לאי סבו – שם ניתן לצלול עם כרישים.

הפיליפינים היא עולם קסום עם למעלה מ-7000 איים, שמרביתם אינם מיושבים ומכוסים בג'ונגל פראי. בפיליפינים ישנם 21 הרי געש פעילים וקו חוף מהארוכים בעולם עם מים צלולים בצבעי כחול-ירוק; מפלים מהסרטים; יערות גשם; שוניות אלמוגים יפהפיות; פסטיבלים ססגוניים; אקלים טרופי וגן עדן לחובבי הצלילה. שוניות אלמוגים יפהפיות ועולם תת ימי מרהיב עם דגים טרופיים. איים אקזוטיים עם חול לבן ודקלי קוקוס; חופים לגלישת גלים מהטובים בעולם ורצועות חוף מרהיבות באינסוף גוונים של טורקיז ותכלת. שטחים עצומים של שדות אורז, אוצרות טבע ותרבות עשירה. בפיליפינים מגוון עשיר של תרבויות המתבטא ביותר מ-180 שפות. תושבים מכניסי אורחים ואוהבי מוסיקה וכל זה על רקע הרי געש מרהיבים. חווית טיול בלתי נשכחת למשפחות, לקבוצות, לירח דבש ולתרמילאים.


לפרטים נוספים:

גולן יוסיפון,

נציג משרד התיירות של הפיליפינים בישראל - 0525625135