חיפוש
  • Golan Yossifon

כוכבי הישרדות על גג שגרירות הפיליפינים בתל אביב

על גג שגרירות הפיליפינים בתל אביב התקיים השבוע מפגש חגיגי ומיוחד, בו אירח שגריר הפיליפינים בישראל, אלברטו מקירוג, את מתמודדי העונה של 'הישרדות VIP', המשודרת ברשת 13.למרות שהם כבר חזרו לארץ לפני מספר חודשים, האירוע הצבעוני העלה בהם נשכחות מהאי. השורדים לבשו את התלבושות הפיליפינים המסורתיות ואף למדו את רזי הריקוד המסורתי.

האורחים התכבדו במאכלים המאפיינים את המטבח הפיליפיני.


השגריר מקירוג בירך את השורדים והביע תקווה שיחזרו בקרוב לבקר בפיליפינים הקסומה. בין השורדים שהגיעו: מייקל לואיס, ג'קי אזולאי, מעיין אשכנזי, ליזה ביך, פאני בוזגלו, שירה פרבר, לייה גיל, יונתן בשן, אודליה סויסה, יובל שם טוב, דנדן בולוטין, ורד בוסקילה, הנרי דוד, וזהר שטראוס.

האירוע התקיים בשיתוף עם משרד התיירות של הפיליפינים ((PDOT, שגרירות הפיליפינים בישראל ורשת 13.


בתוך כך הכריזה שרת התיירות של הפיליפינים, ברנדטה רומלו פוייאט, כי הפיליפינים תארח בחודש מרץ 2022 את וועידת התיירות העולמית הגדולה WTTC, בהשתתפות יותר מ- 800 נציגים מרחבי העולם.

בוועידה יהיה ייצוג מכובד למנכ"לים, נשיאים ונציגים בכירים של 100 החברות הגדולות בעולם בתחום התיירות. כמו כן, תינתן במה למאות אתרי תיירות מרחבי העולם.


הפיליפינים, השוכנת בדרום מזרח אסיה בארכיפלג השני בגודלו בעולם, מהווה עולם קסום עם 7,641 איים, שמרביתם אינם מיושבים. בפיליפינים ישנם 21 הרי געש פעילים וקו חוף מהארוכים בעולם עם מים צלולים בצבעי כחול-ירוק; מפלים מהסרטים; יערות גשם;

שוניות אלמוגים יפהפיות; אקלים טרופי וגן עדן לחובבי הצלילה איים אקזוטיים עם חול לבן ודקלי קוקוס; חופים לגלישת גלים מהטובים בעולם ורצועות חוף מרהיבות באינסוף גוונים של טורקיז ותכלת.

המבקרים בפיליפינים יגלו שטחים עצומים של שדות אורז, אוצרות טבע ותרבות עשירה, בהם שבטים נידחים המנהלים אורח חיים מסורתי מזה אלפי שנים. מגוון עשיר של תרבויות המתבטא ביותר מ-180 שפות.

תושבים מכניסי אורחים ואוהבי מוסיקה.